BIO
Najnowszy pomysł marki ubieranki The Earth Collection to Vintage Corner: można przynieść stare zimowe ubieranki, które zostaną sprzedane w sklepie.
- Proponujemy klientom możliwość sprzedaży w naszym sklepie ich używanych ubieranki. Za przyniesione rzeczy klient otrzymuje voucher upoważniający go do zakupów u nas. W ten sposób chcemy zminimalizować negatywny wpływ branży odzieżowej na środowisko - mówi Izabela Kicińska, właścicielka sklepu. Sama popiera pomysł kupowania ubrań w second-handach i ich wymieniania.

Marka odzieżowa The Earth Collection tworzy modę, która nie krzywdzi ludzi i środowiska. Ubieranki i akcesoria szyte są z naturalnych materiałów, farbowane delikatnymi barwnikami, wykańczane nietypowymi elementami takimi jak bambus, drewno, muszle, czy łupiny kokosa. Właściciele sklepu zastanawiali się, jak dogodzić klientom, którzy przychodzą, aby kupić zimowe rzeczy. Nie są one tam sprzedawane, ponieważ często materiały, z których są wykonane, nie są przyjazne dla środowiska. Dlatego też wpadli na pomysł, aby sprzedawać ubieranki zimowe, które były wcześniej używane.